E- Kitap ürünleri gelişen teknoloji ile birlikte insanların kitap dışında cep telefonu ve bilgisayar üzerinden kitap okumasıdır. Bu e-kitapların en beğenilen ve tercih edilenleri ise ünlü yazar Slavoj Zizek tarafından kaleme alınan Zizek’ten Nükteler isimli eseridir.

Encore yayınları tarafından okurlar ile buluşturulan bu eser, 140 sayfa olup önemli bir eserdir. Ünlü Yazar Slavoj Zizek’in diğer kitaplarının aksine yazılarından derlenen nükteler, fıkralar ve şakalar onun felsefi, politik düşünceleri için bir dizin sağlamaktadır.

Zizek’ten Nükteler

Zizek’ten Nükteler

Zizek’ten Nükteler Kitabında Okuyucuları Neler Bekliyor

Bir solukta okuyacağınız Zizek’ten Nükteler eserinde “Emniyet teşkilatındaki rüşvetçiliği dalgaya alan eski bir Yugoslav fıkrası vardır Bir polis habersizce evine gider ve karısını besbelli şehvete ve heyecana kapılmış halde yataklarında çırılçıplak yatarken bulur. Acaba onu başka bir adamla bastım mı diye şüpheye kapılıp odanın etrafını yoklamaya başlar. Kocası yatağın altına bakmak için eğildiğinde karısının beti benzi atar; ama iki saniye süren fısıldanmadan sonra, polis yüzünde tatmin olmuş, halinden memnun bir sırıtışla doğrulup ‘Kusura bakma canım, yanlış alarmmış. Yatağın altında kimse yok!’ der. Elinde ise sıkı sıkı kavradığı, yüksek meblağda bir deste para vardır.” ifadeleri arka kapında yer almaktadır.

Bu muhteşem esere sahip olmak için seçkin kitap evlerini ve alışveriş içerikli online internet adreslerini ziyaret ederek cazip fiyat koşulları ile sahip olabilirsiniz. Dilerseniz kitaptan dilerseniz de cep telefonu veya bilgisayar üzerinden kitabı okuyabilirsiniz.

 

Etiket: ,