Zamanın kısa tarihi,  kaleme alındığı 1988 yılından bugüne kadar okuyucular tarafından yoğun bir ilgiye mazhar oldu. Eser orijinal dilinden farklı olarak birçok dile çevrilerek uluslararası anlamda birçok okuyucunun dünyasına girmeyi başardı. Stephen Hawking tarafından kaleme alınan eser bilimsel anlamda bir başyapıt olarak karşımızda durmaktadır.

Ülkemizde Barış Gönülşen’ in tercümesi ile bizlerle buluşan bu başyapıta kitap yurdu internet sitesinden ulaşmak çok kolay. Eser bilim kategorisinde en çok okunanlar listesinde zirvede bulunuyor. Hattı zatında bu eser akıllara geldiğinde bilim kategorisinde zirvede olmayışını beklemek hayalcilik olur.

Zamanın Kısa Tarihi

Zamanın Kısa Tarihi

Bir Başyapıt Zamanın Kısa Tarihi

Eser yazarı Hawking,  1988 yılında kaleme aldığında eserde bazı öngörülerden bahsetmişti. Bu öngörülerin zamanla gerçekleşmesi, okumaya başlamadan okuyucuda, esrarengiz bir hava yaratmıştı. Son gelişmeler ile birlikte kitabı güncelleyen yazar, tam anlamı ile bir başyapıt ortaya koymuştur. Bugün artık dünyada milyonlarca insana ulaşan bu eser bilimsel yapıda zirvede ki yerini kimselere kaptırmayacak güce sahiptir.

Bu esere kitap yurdu internet adresimizden ulaşabilirsiniz.  Promosyonlu fiyatlar sitemizde sizleri beklemektedir. Sipariş verdiğiniz an ödemenizi gerçekleştirmeniz ile birlikte aynı gün kargo yapılarak, sizlere en kısa zamanda ulaşması sağlanacaktır. Ödemenizi kredi kartınız ile yapabileceğiniz gibi, banka havalesi veya ürün teslimatında nakit olarak da yapabilirsiniz. Satın aldığınız ürün de yaşayacağınız herhangi bir sıkıntı da kitap yurdu olarak çözüm,  en kısa sürede sağlanacaktır.

 

Etiket: ,