Araştırma kategorimiz içinde yer alan ve yalın bir dil ve anlatım ile en basit seviyeden en ileri aşamaya kadar yapay zeka kavramını ifade eden Yapay Zeka Uygulamaları kitabı konu hakkında hiçbir ilgisi olmayan okuyucular dahil herkesi kapsayan farklı bir dünyanın keşfini sunmakta. Yaşadığımız çağın öncesi ve sonrasında geniş anlatımları ile yapay zeka etkilerinin anlatıldığı bu kitap okuyucuyu kendi içinde felsefi ve bilimsel sorgulamalara sürüklemekte.

Özellikle bilişim dünyası ile ilgilenenler için yapay zeka tekniklerini A’dan Z’ye anlaşılır biçimde kapsayan bu eser içinde bulanık mantıktan genetik algoritma uygulamalarına kadar geniş bir alan içinde detaylı bilgiye ulaşmak mümkün.

Yapay Zeka Uygulamaları

Yapay Zeka Uygulamaları

Çoklu Kullanım Alanları ile Yapay Zeka Uygulamaları

Sürekli yenilenen ve hızla gelişen yapay zeka uygulamalarının insan hayatına kattığı sınırsız faydaların keşfine çıkıldığı bu kitap içinde konunun ilgilileri için öğretici, konu hakkında hiçbir temel bilgiye sahip olmayanlar için ise aydınlatıcı nitelikte bilgiler yer almakta. Emekleme aşamasında yazılım dünyasının yaratılımları içinde yapılabileceklerin sınırsız dünyasını anlatan bu kitap birçok alanda kaynak oluşturabilecek özelliktedir.

Bilişim çağı gerekliliği içinde Yapay Zeka Uygulamaları ile yapılabilecekler ve yaratılabilecek sonuçları okuyucuya en basit hali ile aktarmayı hedefleyen bu kitap ile uygulama tekniklerinin, Sosyal Bilim alanı ve Elektrik, Elektronik, Makine, Endüstri Mühendisliği gibi pek çok farklı alan içinde ne şekilde uygulanacağı, algoritmalar ve akış diyagramları eşliğinde yalın bir dille aşama aşama açıklanmaktadır.

 

Etiket: ,