Oldukça farklı bir kurgu ve anlatışa sahip olan bu eser sayesinde daha önce hiçbir yerde okumadığınız bir eser ile karşı karşıya kalacaksınız. Albert Camus tarafından kaleme alınan bu kitap ortaya çıkan bir salgını oldukça koyu bir biçimde anlatıyor. Ancak sonradan ortaya çıkan doktorlar ve gösterdikleri müthiş dayanışma sonrasında bu salgının yenilmesi için her şey yapılıyor.

Koyu bir biçimde anlatılan olayların ardından umut dolu insanları getirdikleri ile şekillenen Veba okunmaya değer bir eser. Özellikle Albert Camus kaleminden çıkması bu eseri daha da önemli ve özel bir yere sığdırıyor. Bir solukta sıkılmadan okuyabileceğiniz bu kitap günümüzde hemen her kitapseverin kütüphanesi içerisinde yer almalı.

Veba

Veba

Birbirinden farklı karakter ve farklı hayatlar bir Veba sonrasında mecburen bir ayada gelir. Ortaya çıkan olumsuz hava yazar tarafından öylesine koyu aktarılır ki verilen umut dahi ışığı ortaya çıkaramaz. Ancak doktorların elinden gelenin fazlasını vermesi ile birlikte beklenilen şey olur. Sürükleyici ve etkileyici anlatımı ile bu eseri bir solukta bitirebileceksiniz.

Sonsuz Veba

İnsanların istedikten sonra aslında yapamayacakları hiçbir şey yok. Sadece duruma karşı olumlu yaklaşım sergilemek ve umutlu bir bakış açısı ile bakmak gerekli. Bunu bizlere bu eserinde ayrıntılı bir biçimde öğreten yazarımız sayesinde dilediğiniz umudu sizde tadacaksınız. Çok satanlar listesinde de yer bulan bu kitap düş dünyanızı aydınlatacak ve size bir ışık olacak.

Yazar: Albert Camus

Eser: Veba

Sayfa sayısı: 277

Basım yılı 2000

ISBN : 9789755107677

 

Etiket: