Türk tarihi denildiği zaman pek çok insan, 45 bin yıllık bir geçmişi göz önüne almaktadır. Afrika üzerinden Asya’ya geçen Türkler buradan da bütün dünyaya yayılmayı da başarmıştır. Orta Asya ve Anadolu üzerinde hüküm süren Türkleri, Uygarlığın Kurucusu Türk Milleti kitabı belki de en iyi şekilde anlatan kitaplar arasında kendine yer buluyor.

 Uygarlığın Kurucusu Türk Milleti İle 45 Bin Yıllık Tarihe Bakış

 Sezgin Onat tarafından iki yılda hazırlanmış olan Uygarlığın Kurucusu Türk Milleti adlı eser, Türk tarihini oldukça farklı bir şekilde inceleme olanağını da insanlara veriyor. Tarih kategorisi içerisinde yer alan kitabımızda yapılmış olan araştırmalar tek bir yönde yapılmamış.

Uygarlığın Kurucusu Türk Milleti

Uygarlığın Kurucusu Türk Milleti

Çeşitli bilimsel araştırmalar, kültür, sanat, din, tarihi kayıtlar ve arkeolojik kalıntılar eşliğinde yapılmış olan araştırmalar sonrasında bu kategoride daha öncesinde hiç görülmemiş tarzda bir Türk tarihi kitabını da inceleme fırsatına erişmiş olabileceksiniz. Üstelik bu kitabı sadece tarih konulu kitap arayanlar değil, Türk tarihini merak eden herkes satın alarak okuyabilir ve tarih hakkında belki de daha öncesinde hiç duymadığı bilgilere erişmiş olur.

Geçmişten günümüze meydana gelen Türklük tartışmalarına yeni bir soluk getirebilmesi için büyük bir özenle hazırlanmış olan bu kitap ile birlikte insanlar 272 sayfalık bir Türk tarihi yolculuğuna çıkıyor ve her durakta yepyeni bilgiler ile donanarak yolculuklarını tamamlamış olacaklar.

 

Etiket: ,