Şiirler ile kendi hayatını anlatan bir kitaptır. Şehirden kaçış ve her şeyden kaçış ile huzuru aramaktır. Şiirler (Sebeb Ey, Risaleler, Gelecek Zaman Risalesi) ile hikaye tadında şiirleri göreceksiniz. Dünyaya başka boyuttan bakan ve iç huzuru arayanların şiirleridir. Bozuk düzenden bıkkınlığı ve şehirden köye kaçışı anlatır.

Şiirler (Sebeb Ey, Risaleler, Gelecek Zaman Risalesi) Huzuru Arayanlara Özeldir

Şiirler

Şiirler

Şiir ile ruhunuz aydınlanır. Şiir dünyası kendine özgü olduğu zaman hafızalarda kalması daha kolaydır. Duyguları anlatması ve akıcı dizeler bulunması kitabın beğenilerek okunmasını sağlamıştır. Şiirler (Sebeb Ey, Risaleler, Gelecek Zaman Risalesi) sizleri huzur dolu düşüncelere yönlendirecektir.

Şiir bütün ve içerik yönünden anlamı güçlü olduğunda sevilir. Teknoloji ile huzur kaçmış ve doğa hayatına duyulan özlem artmıştır. Huzur ve mutluluğu iç dünyalarında arayanların şiirlerinin hikayesidir. Kaçmak ve içe yönelmektir. Arayış ise yine kendi içinizdedir.

Şiirler ile kendine yeni bir dünya yaratmak isteyenlere özel kitap eleştirmenlerce tam not almıştır. Kendi dünyasının huzurunu arayanlar ve yaşam için güzelliğe koşanlarındır. Doğal yaşam ile huzurlu düşünceyi şiir dizelerinde anlatır. Kaçış ve kurtuluştur. Bozuk düzenden kurtulma isteği tüm benliğe yayılır. Kendini bulmak için bir yandan iç dünyaya yönlenmesi vurgulanır. Şiirler çoğu durumda yaşamdan izler taşır. Okuyucuyu başka boyutlara geçirir ve düşündürür. Sade bir yaşamla güzel duygular yaşatır.

 

Etiket: ,