Clive Cussler tarafından kaleme alınan bu kitap okuyucuyu her sayfada bir sonraki sayfada ne olacak hissine sevk etmiştir. Konusu itibari ile farklı olan bu eser, içinde bulunduğumuz yıl kaleme alınmıştır. Ülkemizde,  altın kitaplar yayınevi vasıtası ile okuyucusu ile buluşan eser,  konusu ve anlattıkları ile son derece gizemli bir yapıya sahiptir.

Okuyucuda,  her sayfada bir sonraki sayfada ne olacak hissini uyandırmayı başarmıştır. İşin sırrı, tılsımı buydu zaten. Okuyucuyu sürüklemek,  onun içinde merak uyandırmak ve esere bağlamak. Yazar amacına,  bu eseri ile ulaşmayı başarmıştır.

Kitap edebiyat alanında en çok okunanlar arasında hemen kendine yer bulmuştur. Türk okuyuculara rahat ulaşması için kitabın çevirisini Süleyman Genç yapmıştır. Bu sayede türk okuyucular bu romanı rahatlıkla okuma fırsatı bulmuşlardır.

Şeytan Geçidi

Şeytan Geçidi

Şeytan Geçidi ne hızlıca sahip olun

Esere ulaşmak için kitapçıları arşınlamanıza gerek yok. N11 alışveriş sitesinde kitap-film-müzik kategorisinden kitap sekmesini seçip, edebiyat tercihini yaparak esere rahatça ulaşabilirsiniz. Eser, site içerisinde en çok bakılan ve en çok siparişi verilen kitaplar arasında yer almaktadır. Sizlerde bu esere kolayca sahip olabilirsiniz. Siparişiniz vererek ilk adımı atabilir, ödemenizi gerçekleştirerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Ödemeniz kredi kartınız ile yapacağınız gibi, banka havalesi veya ürün teslimatında da yapabilirsiniz. Siparişini tamamladığınız kitap aynı gün içerisinde ücretsiz bir şekilde kargo ile adresinize gönderilecek ve en kısa zamanda elinize ulaşması sağlanacaktır. Şeytan geçidi ne hızlıca sahip olmak için acele edin.

 

Etiket: ,