İndirimli kitaplar bölümümüzde yer alan Saklı Mevsim isimli yapıt sizlere bir aile öyküsünü yansıtıyor. Annesini hiç sevmeyen bir evlat ve hasta bir annenin gerçeklerle yüzleşmesine tanık olacak yaşadıkları olaylar karşısında derin duygulara kapılacaksınız.

Elizabeth Berg tarafından kaleme alınan bu eser oldukça duygu yüklü olmasının yanında insanların nasıl yanılabileceklerinin resmini gözler önüne seriyor. Her şeyi bildiğini zanneden genç Ginny annesiyle karşılaştıktan sonra aslında hiçbir şey bilmediğini fark edecektir. Yıllar sonra annesiyle karşılaşınca farklı duygular içerisine giren genç bayan büyük bir sınav geçirecek.

Saklı Mevsim Hayatın Acımasızlıkları

Saklı Mevsim

Saklı Mevsim

Hayatından annesini çıkartarak yaşamına devam eden Ginny uzun yıllar sonra kendisi için önemli bir karar alır. Bu kararda kız kardeşinin de payı büyüktür. Otuz beş yıl sonra annesini görmeye karar veren genç bayan annesiyle yüzleşmek istemektedir. Uzun yıllar annesiyle ayrı kalmasına neden olan olaylarla yüzleşmek zorunda kalacak olan Ginny her şeyi bildiğini zannetmektedir ama yanıldığını görecektir. Kendisini oldukça güçlü hisseden Ginny anne olmanın verdiği öz güvenle kendi annesiyle yüzleşmek istemektedir. Annelik duygusunu tattıktan sonra aile kavramının önemini anlayarak annesinden daha da uzaklaşan Ginny’i hayat bir kez daha annesiyle karşı karşıya getirecektir. Saklı Mevsim isimli romanda gizli olaylar bir bir ortaya çıktıkça bu romanı elinizden bırakmak istemeyeceksiniz. Elizabeth Berg tarafından kaleme alınan bu eser sizlere duygusal yoğunluk yaşatarak bir ailenin neler yaşadığına tanıklık etmenizi sağlayacak.

 

Yazar: Elizabeth Berg

Kitap: Saklı Mevsim

ISBN: 9786055092795

Sayfa Sayısı: 272

Yayın yılı: 2014

 

 

Etiket: