Yazım dünyasında birçok farklı ve etkili eserler kitapçıların raflarında yerlerini almaya başladılar. Özellikle sanat eserleri belli bir okuyucu kitlesi tarafından özel olarak takip ediliyor. Bu kesim yeni çıkan eserleri büyük bir keyifle okurken, yeni eserlerin çıkacağı günleri de sabırsızlıkla bekliyor.

Farklı bir tat, Rafetçe bir ressamın alacalı paleti

Ancak bazı eserler de var ki çıktığı ilk günden bu yana hafızalarda yer edinmiş, okuyucunun içinde bir tat bırakmış ve unutulmamışlardır. Bu saydığım özellikleri içinde barındıran ve piyasaya çıktığı günlerde büyük bir ilgi ile karşılaşan Rafetçe bir ressamın alacalı paleti adlı sanatsal eser okuyucuda bir tat bırakmayı başarmıştır. 2007 yılında piyasaya çıkan eseri derleyen isim Vecdi Çıracı oğludur. Leman yayın evinden bizlere ulaşan bu eser 360 sayfadır.

Rafetçe Bir Ressamın Alacalı Paleti

Rafetçe Bir Ressamın Alacalı Paleti

Esere ismini veren Rafet’in ustalığını, bilgeliğini ve sanatını anlatan bu eser sanatsal bir eser olması hasebi ile önemlidir, kıymetlidir. Rafetçe bir ressamın alacalı paleti adlı bu esere sahip olmak için idefix internet sitesini ziyaret etmeniz yeterli. Sanat kategorisini kullanarak esere ulaşabilirsiniz. Ulaştığınızda göreceksiniz ki, söz konusu eser sanat kategorisinin en çok incelenen eserlerinden biridir. Siparişinizi vermeniz ile birlikte ödemenizi gerçekleştirdiğiniz takdirde eser temin süresi zarfında sizlere ücretsiz bir şekilde kargo ile gönderilecektir. Aldığınız ürün ile alakalı yaşayacağınız herhangi bir sıkıntı da idefix sizlerin en büyük destekçisi olacaktır.

 

Etiket: ,