Edebiyat / Roman kategorisi kapsamında okurlarıyla buluşan eser La: Sonsuzluk Hecesi Hz. Adem ile Hz. Havva’nın öyküsünün bambaşka bir dil eşliğinde aktarıldığı bir eser. Nazan Bekiroğlu tarafından kaleme alınmış olan eser aslında herkesin bildiği bir öyküyü anlatıyor. Ancak öyküde farklı tatlar da bulabileceksiniz.

Hz. Adem ve Hz. Havva Hakkında Her Şey: “La: Sonsuzluk Hecesi”

Her ne kadar kulaktan kulağa aktarılan ve kesin hatları ile bilinmeyen bir hikaye olsa da Hz. Havva ve Hz. Adem bu defa yazarın farklı bakış açısında hafızalarınızda yer edecek gibi görünüyor. Eseri uzun süfre kaleme alamadığından baheseden yazar Nazan Bekiroğlu “bir ömür boyu aradığım hece harfinin La olduğunu bildim” diyor.

la

la

La: Sonsuzluk Hecesi adlı eser Hz. Havva ve Hz. Adem hakkında bildiklerinizi tazelemenize ve bilmediklerinizi öğrenmenize yardımcı olacak. Ayrıca yanlış bildiklerinizi de doğruları ile değiştirme şansını okurlarına tanıyacak. Çok derinlemesine bilmediğiniz öyküyü her yönüyle öğrenmenizi sağlayacak. Keyifle okunabilecek bir dille anlatılan öykü sizi derinden etkileyecek!

Eserde Habil ve Kabil de anlatılıyor. Kitap iyilik, kötülük, nefs gibi pek çok olguya da ışık tutuyor. İyilik ile kötülük arasındaki mücadeleyi keyifli bir anlatım şeliğinde okumanızı sağlayacak olan eser bilgi dağarcığınıza da büyük katkılarda bulunacaktır.

 

Yazar: Nazan Bekiroğlu

Kitap Adı: La: Sonsuzluk Hecesi

ISBN: 9789752638518

Sayfa Sayısı: 384

Yayın Yılı: 2016

 

Etiket: