Kuantum Teorisi Felsefe ve Tanrı kitabı Bilim kategorimiz içerinde en çok satan kitaplar arasındadır. Aklınızdaki pek çok soruya cevap bulabileceğiniz bu kitapta, Kuantum teorisinin ne olduğunu bizim evren anlayışımızda hangi köklü değişikliklere sebep olduğunu, bu teoriye dayanarak doğanın teknolojisinin nasıl yapılabileceği gibi pek çok sorunun cevabını bulmak mümkün olmaktadır.

Bunun yanı sıra, Jeolojik fikirler arasında bilimin yeri nedir?, Kuantum teorisinin yorumlanmasında metafizik tercihler nasıl ve ne gibi farklar oluşturmaktadır? Evrende Ontolojik şans diye bir şey var mıdır? Şeklinde ve buna benzer merak ettiğiniz tüm soruların cevabının bulunabildiği bu kitabı muhakkak okumalısınız.

Kuantum Teorisi Felsefe Ve Tanrı

Kuantum Teorisi Felsefe Ve Tanrı

Kuantum Teorisi Felsefe ve Tanrı Kitabı Hangi Alana Aittir?

Kuantum Teorisi felsefe ve Tanrı kitabı bilim kategorisi içerisinde ele alınan bir kitaptır. Bu kitapta evren hakkında merak ettiğiniz ve bazen çekindiğiniz için kimselere soramadığınız pek çok sorunun cevabını bulmanız da mümkün olacak.

Sizler de bilim kitaplarından hoşlanıyor ve tüm çıkan kitapları okumak istiyorsanız yapmanız gereken Kuantum Teorisinin ayrıntılı bir şekilde ele alındığı bu kitabı okumak olacaktır.

Pek çok kişinin okuduğu ve sosyal medyada da tavsiye edilen bu kitaba sizler de sitemiz aracılığıyla ulaşabilirsiniz. Caner Taslaman’ın çevirisini yaptığı anlaşılır bir üslupla ele alınan bu kitabı okuyarak tüm merak ettiğiniz soruların cevaplarını ayrıntılı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 

Etiket: ,