Yazar Jean Christophe Grange’ son kitabı olan Kiaken ile okuyucuların beğenisini toplamayı başardı. Fransız polisiye roman yazarı J. C. Grange kitabında bitmeyen bir tempo ve soluk soluğa bir mücadeleyi okurlara aktarıyor.

Kitabımız genel hatları ile diğer benzerlerinden oldukça farklılık gösteriyor. Polisiye romanlarında görmeye ve okumaya alışkın olduğumuz cümle tiplerinin yanı sıra müthiş edebiyat dili ve sıra dışı anlatımı ile insan avının peşinde olan güvenlik güçlerinin karşılaştığı olayları en iyi betimlemeler yaparak anlatmıştır. Bir insan vahşetinin en güzel kaleme alınma örneği olarak gösterebileceğimiz Kaiken de suçluların işlediği cinayetleri ve kıyımları okudukça tüyleriniz ürperecek.

Kaiken İle Bildiklerinizi Unutun

kaiken

kaiken

Sıra dışı konusu sayesinde kitaba bağlanmanızı sağlayan yazar, hamile kadınların uğradığı vahşeti tüm soğukkanlılıkla anlatıyor. Satır aralarına sakladığı gizli ayrıntılar sayesinde ipuçları yakalamanızı sağlarken aynı zamanda da Japonya’nın gizemli yaşamı hakkında bilgiler aktarıyor.

Polisiye roman kategorisinin vazgeçilmez bir klasiği haline gelecek olan kitabımız çok satanlar listesinde de uzun süre adından söz ettirmiştir. Deneyimli ve genç yazarın kaleminden geçmişin kılıç kadar keskin tarafından bakacak ve aslında her insanın bir şüpheli olduğunu anlayacaksınız. Günlük hayatta da elinizden bırakamayacağınız yapıtta harika betimlemeler ve tasvirler sayesinde okumanızı bir edebiyat şölenine çevirebilirsiniz. Kan donduran cinayetlerin perde arkasını J. C. Grange ile aralayın, polisiye kitapların tutkusuna kendinizi bırakmaya hazırlanın!

 

Etiket: ,