Farklı bir gerilime hazır olun. Okuyacağınız eser ile başından sonuna kadar sıra dışı aksiyonlara tanık olacak, heyecan dolu dakikalar yaşayacaksınız. Bu eser ile birlikte, akıl, zekâ, heyecan ve korku unsurları iç içe geçecek, kendinizi bir an olsun bu eserden alamayacaksınız. K. A. N adlı bu eser ile yeni bir macera sizleri bekliyor. Bu macera ile artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.

K. A. N İle Aksiyon Anlayışınız Değişecek

K. A. N

K. A. N

Yazar Celal Cem Dengiz tarafından kaleme alınan bu eser, sizlere yeni bir macerayı vaat ediyor. Okuduklarınızdan farklı, her sayfası heyecan ile dolu, yeni bir macera bu. Yazar, İzmir’in ünlü iş adamlarından birinin seri cinayetler ile ortalığı karıştırdığını ve seri cinayetlerin peşine düşen komiserin, bu cinayetleri çözme sürecini anlatıyor.

Eserde yer verilen tema, duygu ve düşünceler, sizleri derinden etkileyecek ve başka dünyalara doğru götürecektir. Bu eser ile birlikte, korku ve gerilim anlayışınız değişecek ve başka bir hale gelecektir. Düzene hakim olan kaos, eserde son derece başarılı işlenmiş ve hayatın ta kendisi anlamının ortaya çıkmasını sağlamıştır. K. A. N adlı bu eser ile bildiklerinizi yeniden değerlendireceksiniz.

Hayatınızda daha önce birçok polisiye tarzda eser okudunuz evet ama bu eser hepsinden daha farklı bir yapıya sahip. Yazar Celal Cem Dengiz, sizlere yeni aksiyon kapısını açıyor ve daha derinlerde bir yerlere inmenizi sağlıyor.

Yazar: Celal Cem Dengiz

Eser: K. A. N

ISBN: 9786055027421

Sayfa Sayısı: 232

Yayın Yılı: 2014

 

 

Etiket: