Hayatın insana ne zaman ne sunacağını hiç kimse bilemez. Bu yüzden yapmak istediğiniz şeyleri hiçbir zaman ertelemeyin. Anı geldiğinde yapın. Özellikle sevgini ortaya çıkaracak olan bir öpücüğü ya da karşınızda yer alan insana söyleyebileceğiniz iki çift sözü hiçbir zaman ertelemeyin ve ondan sakınmayın. İlk Son Öpücük size daha önce hiçbir yerde karşılaşamayacağınız eşsiz bir hikâyeyi sunuyor.

Kahvenizi hazırlayın ve arkanıza yaslanıp okumaya başlayın.  İlk Son Öpücük sizi derinden etkileyecek olan gerçek bir aşkın en anlamlı hikâyesi. Ali Harris imzasını üzerinde taşıyan bu kaliteli eser sayesinde hüzün dolu bir aşk hikâyesine tanıklık edeceksiniz. Şimdiye kadar okumuş olduğunuz bütün aşk kitaplarını size unutturacak olan bu eser sayesinde hiç beklemediğiniz bir olay ile karşılaşacaksınız.

İlk Son Öpücük

İlk Son Öpücük

Birçok farklı dilde yayınlanan bu eser dünya edebiyatını kasıp kavuran içten sunumu ile beklediğiniz aynı etkiyi sizin üzerinden de gösterecek. Çok daha fazlası için acele edin ve bir an önce bu kaliteli kitabı okumaya başlayın. Ali Harris farkı ile kalitesi daha da artan bir kitap.

Biten İlk Son Öpücük

Sevdikleriniz için planladığınız güzel şeyleri bir an önce yapın. Hayatın karşınıza ne sunacağını, onları sizin elinizden ne zaman çekip alacağını bilemezsiniz. Çok geç olmadan sihirler sözcükleri sevdiklerinizi kulağına fısıldayın. Hayatı çok geç kalmadan yaşayın. Kayan bir yıldızı öpücük ile tutan bir hikâye.

Yazar: Ali Harris

Eser: ilk Son Öpücük

Basım yılı: 2013

Sayfa Sayısı: 572

ISBN
9786053482192

 

Etiket: