İntikam her zaman tehlikeli olduğu gibi gece yarısında ortaya çıkan cehennem ateşi ile daha da tehlikeli olmaya başladı. Claire geceleyin evinden çıktığında karşısında eski sevgilisini buldu. Ancak eski sevgili intikam hırsı ile değişmiş ve savaşan, zarar veren bir hale geldi. Ateşler arasından kaçmaya çalışan Claire için artık her şey için çok geç oldu. Kanını emen eski sevgilisi onun karanlık ruhuna girdi ve kötülüğünü ona da bulaştırdı.

Sevgilisinin soylu kardeşlerini öldüren vampiri ortadan kaldırmak için her şeyi göze alan eski sevgili bu uğurda Claireyi de kullanmayı amaçlıyor. Bunu kanını emerek başardı da. Oldukça ilginç ve çekici bir kurguya sahip olan Gece Yarısı Külleri içeriğinde yer alan doğaüstülük ve tehlikeli maceralar ile ilginizi kolaylıkla çekebilecek ve bir solukta okunabilecek bir roman.

Gece Yarısı Külleri

Gece Yarısı Külleri

Gece Yarısı Külleri Savruluyor

Av ve avcı arasında yaşanan bu tehlikeli olaya tanık olmak istiyorsanız hemen okumaya başlayabilirsiniz. Kan bağı ile bağlı hale gelen Claire artık eski sevgilisi ne derse onu yapıyor ve vampire karşı eski sevgilisinin yanında yer alıyor. Bu birliktelik eski aşkı yeniden canlandırdığı gibi beraberinde bir ava doğru yol alıyor.

Gece Yarısı Külleriile daha çok tehlike ve daha çok heyecan. Son çıkan eserler arasında yer bulan bu kitabı bir solukta okuyacak farklı dünyaların kapısını aralayacaksınız.

 

Etiket: ,