Dünya hayatı içerisinde hakkı olan ve hakkını almaya gelen bir galiz kahraman. Tüm evrenin ona borçlu olduğu ve herkesten bir alacağı bulunan bu kahramanın amacı asilleşmek değil sadece kendini anlamaktır. Kendini anladığı zaman dünyayı ve gerçek bilgiyi kavrayabileceğini düşünen kahramanın tek amacı budur.

Galiz Kahraman

Galiz Kahraman

Son günlerin en çok satanlar listesinde yer alan İhsan Oktay Anarın eşsiz eseri galiz kahraman oldukça farklı bir içeriğe sahip. Bunların yanı sıra yazarın ortaya koyduğu üslup ise çok farklı ve dikkat çekici. Gerçek bilgiye ulaşmak ve bunu yaparken felsefeci bir yol izlemek. Bütün bu düşünceleri içerisinde tek amaç hayatın anlamı ve gerçek bilgi. Biraz olsun farklı düşünmek isteyenler için yazılan bu roman aynı zamanda değişik duyguların yaşatılması için de bir örnek.

Kazanan Galiz Kahraman

Kazanan her zaman içi galiz kahraman olacaktır. Gerçek hayatın kaynağını ve gerçek hayatı araştıranda ancak odur ve o olacaktır. Oldukça büyük bir tecrübe ve bilgi birikimi ile yazılmış olan bu eseri bir solukta okuyacaksınız. Artık hayata dair daha farklı ve zengin sorular sorabilirsiniz. Bütün bunların yanı sıra kendinize bir şeyler katmak, alışılmış hikâyelerden çok farklı bir kahramanın yaşam öyküsü ile bütünleşmek ve gerçek bilgiyi aramak. Tutkulu bir okuma sonrasında farklı sorular ile meşgul olmaya başlayabilirsiniz. Hemen bir adım atın ve gerçek bilgiye ulaşın.

 

Etiket: ,