Becca Fitzpatrick tarafından kaleme alınan serinin ilk kitabı olan Fısıltı, yayınlandığı ilk günden bu yana her yaştan insanın beğeni ile okuduğu romanlar arasında yer alıyor. içerisinde gerilim olan aşk romanlarını okumaktan hoşlanan insanlar, Hush Hush serisinin ilk kitabı olan Fısıltı ile birlikte bu isteklerine de kolay bir şekilde yerine getiriyor.

Fısıltı

Fısıltı

Fısıltı ile Farklı Bir Aşk Hikayesine Tanık Olun

Şimdilerde genel olarak kitaplarda vampirler, kurt adamlar işlense de pek çok kişi bu durumdan sıkılmaya başladı. Bu noktada ise devreye Fısıltı girmiş oldu. Romanın içerisinde pek çok karakter olsa da ana karakterler Nora ve Patrick. Patrick aslında kovulmuş bir melek ve Nora ona aşık. İkisinin bir araya gelmesi sonrasında ise ortaya daha öncesinde görülmemiş tarzda fırtınalı bir aşk çıkıyor.

Bu iki karakter bir taraftan hiç kimsenin ummadığı şekilde aşk yaşarken diğer bir taraftan da Patrick’in eski sevgilisi olan ve Nora’yı öldürmek için onların okuluna gelen karakter ile başa çıkmak zorunda kalırlar. Ancak Patrick Nora’yı korumak için elinden geleni yapmaya hazırdır ve bu sayede de Nora bütün bu zorluklar karşısında tek başına mücadele etmek zorunda kalmaz. Çıktığı ilk günden bu yana en çok arananlar kategorisinde yer almayı başarmış olan Fısıltı, gerilim romanları sevenlerin kitaplıklarında olmazsa olmazlar arasında bulunuyor.

 

Etiket: ,