İlham verici bir kitap okumak ister miydiniz? Bugüne kadar okuduğunuz kitapları bir kenara bırakarak sizlerde Dört Anlaşma adlı kitap ile tanıştıktan sonra farkına varacaksınız. Günümüz şartları içerisinde okunası en iyi kitaplardan birisi olduğu gibi gerçekten çok değerli bilgiler ile karşımıza çıkıyor.

Yepyeni bir kitap olarak karşımıza çıksa da aslında uzun yıllardır Avrupa’da birçok ülke de yayına girmiş olduğu gibi, birçok ülke de bulunan birçok ünlü sanatçıların da önerdiği değerli bir kitaptır. Çevresinde ki insanlara önerilerde bulunarak bu kitabın okunmasını isteyen Jody Foster ve Sharon Stone gibi isimler varken, sinema dünyasında ki bu gibi isimlerin böylesine değerli kitaplar önermesi de kitaba olan ilgiyi biraz daha arttıryor.

Yeni çağın yazarları da yine Don Miguel Ruiz adlı yazarın yazmış olduğu bu kitabı önermekte olup, özgürlük ve aydınlığın ne demek olduğu, özgürlük yolunun nasıl bir yer olduğunu bilmek isteyenlerin okuması gerektiğine dair bilgiler vermektedir. Kitap içinde birçok ders çıkartabileceğiniz gibi, ilham alacağınız değerli bir kitap olarak karşımıza çıkıyor.

Modern dünyaya dair ne varsa Dört Anlaşma’da

Dört Anlaşma

Dört Anlaşma

Okuduğunuz kitapları bir kenara bırakarak yazar Don Miguel Ruiz elinden çıkan bu güzel, nadide kitabın içerisinde ki değerli bilgiler ile beraber siz de gerçekten çok iyi dersler çıkartabileceksiniz. Amerika’da gerçekten önde gelen birçok yeni çağ yazarları tarafından önerilen Dört Anlaşma adlı kitabın günümüzde çok satılıyor olması da bu gizemi bizlere gösteriyor.

ISBN: 9789758363049

Sayfa Sayısı: 122

Yayın Yılı:

Yazar: Don Miguel Ruiz

Kitap: Dört Anlaşma

 

Etiket: