Son yıllarda sosyal medyada da çok sık rastladığımız en güzel aşk cümleleri, aşkın ruh hallerini en güzel yansıtan sözlerinin Kahraman Tazeoğlu tarafından yazıldığını görüyoruz. Yazarın yine aşkı konu alan Başka- Ayrılık Ayrı, Aşk Bitişik Yazılır Kitabı denemelerden oluşuyor. Kitabın başlığı dâhil hemen her cümlesi bir hikâye yazdıracak kadar zengin anlamlar içeriyor.

Kitapta yazılarının arasına şiirler de yerleştiren yazar böylece anlatmak istediğini daha da pekiştiriyor ve anlatımını zenginleştiriyor. Son derece akıcı ve sade bir dil kullanmış. Sıkılmadan, her cümlesini düşünerek, yorumlar yaparak okuyabiliyorsunuz.

Başka

Başka

Başka ’da Herkes Kendini Bulabiliyor

Başka- Ayrılık Ayrı, Aşk Bitişik Yazılır kitabında hikâye bir randevu ile başlıyor, farklı başlıklardan oluşan bölümlerde aşkın halleri anlatılıyor ve bir elveda ile son buluyor. Her başlıkta ve her bölümde kendinizi geçmişte bu hikâyelerin içinde olmuş gibi hissediyorsunuz.

Kahraman Tazeoğlu her bölümde vurgulamak istediği düşünceleri güzel sözlerle ifade ediyor ve bu da okuyucunun oldukça hoşuna gidiyor. Kitap kısa sürede en çok satanlar kategorisine girmiştir. Denemelerde yer alan konuları her insan geçmişinde yaşamış olabilir. Bu da yazarla okuyucu arasında samimi bir bağ oluşturuyor. Değişik konuları ele alması okuyucuya daha çok zevk veriyor. Bu kitap bir kerede okunup bitirilecek bir kitap değildir. Her hikâye üzerinde düşünmek, kendi yaşadıklarınızı hatırlamak ve yorumlar yapmak ihtiyacı hissediyorsunuz. Fiyatı 10 lira olan kitabı şu anda indirimli olarak 6,,88 liraya alabilirsiniz.

Kitap: Başka- Ayrılık Ayrı, Aşk Bitişik Yazılır

Yazar: Kahraman Tazeoğlu

 

Etiket: ,