Türk edebiyatının son dönemlerdeki en başarılı yazarlarından birisi olan Nurdan Beşegil, edebiyat meraklıları için öykülerden hatırlanan bir isimdir. İlk romanını yayınlanan Nurdan Beşegil, kitabın kullanmış olduğu sağlam Türkçesi, akıcı ve sade anlatımı ve kurgusu ile dikkat çekmektedir. İndirimdeki kitaplar kategorimizin başarılı kitaplarından birisi olan Bana Baktığın Gibi Bakma isimli kitap, yoğun bir ilgi görmektedir.

Bana Baktığın Gibi Bakma ile Muhteşem Türkçe

Bir anlatıcı ile olay örgüsünü sürdüren Nurdan Beşegil, ilk romanında anlatıcısını, sudoku uzmanı olan bir kadın olarak seçmiştir. Konuya göre kentteki sudoku çözdükleri esnada ölen insanların sayısının artması üzerine polis, mecburen bu kadına başvurmak zorunda kalıyor. Her sayfasında okuyucuyu kendisine hayran bırakan ve bir sonraki sayfaya geçmeye mecbur bırakan sade anlatımı ile okuyucuların eşsiz bir kitap deneyimi yaşayabilmesine yardımcı oluyor.

Bana Baktığın Gibi Bakma

Bana Baktığın Gibi Bakma

Bunun dışında da sağlam ve kaliteli Türkçe kullanılmış olması ile son dönemlerin en önemli ve en başarılı Türk edebiyatı eserlerinden birisi olarak ön plana çıkmaktadır. Nurdan Beşegil’ in ilk romanı olmasına karşın oldukça başarılı ve kaliteli bir Türkçe ile yazılması, Türk edebiyatının en kaliteli eserlerinden birisi olması yönünde önünü açtığı şüphesiz bir gerçektir. Özellikle de farklı ve sıradışı konusu ile de her yaştan okuyucunun ilgisini çekmeyi en iyi şekilde başarabiliyor.

İndirimdeki kitaplar kategorimizin başarılı ve popüler eseri olan Bana Baktığın Gibi Bakma isimli kitap çok uygun fiyat seçenekleri ile okuyucusunu bekliyor.

 

Etiket: ,