Tuncer Günay tarafından kaleme alınan Baba Affet aile davranışlarını anlatan bir kitaptır. Sabır ve erdem kişinin dünyasını şekillendirir. Devlet adamının karakteri anlatılır. Hoşgörülü ve sevecendir. Mücadele sever.

Baba Affet Öfke Kontrolü Sağlar

Kimseye intikam duymayan bir kişinin yaşamda verdiği tecrübeler anlatılır. Tuncer Günay bu eserinde kişilik özelliklerini anlatır. Hakkında kötü yazılan eser dahi olsa büyük bir olgunlukla karşılar. Kendini geliştirmiş bir kişidir. Yorumları olumlu ve yapıcıdır. Karakterinden taviz vermez bir kişidir.

Baba Affet

Baba Affet

Baba Affet başarılı anlatımı ile okuyucuyu kendi dünyasına çeker. Olayların düzenini çözer. Dünya görüşü sunan bir romandır. Dünyayı farklı göstermeye çalışır. Dünyanın anlamını çözer.    Sıkıntılı dünyayı aydınlatan ve güzel yorumlarla okuyucu etki altında bırakan bir romandır. Sakin bir hayat ve karşısına çıkan olumsuzluklara büyük bir erdemle göğüs germek anlatılır.

Affetmek aslında erdem olarak okuyucuya yansıtılır. Kişiler hareketlerinde fevri olmamalıdır. Başarının anahtarı sabır ve erdemdir. Eleştirildiklerinde bunu olgunlukla karşılamaları gerekir. Siyasi oluşum süzgecinde de bunların olması gerektiği anlatılır. Başarı her zaman birlikte kazanılan bir durumdur.

Sade bir hayat ve sonrasın da gidişatın önemi vurgulanır. Büyük beğeni kazanan kitap okuyucular tarafından büyük bir ilgi ile okunmuştur. Büyük eserleri ortaya çıkarmak için insanların kendilerini düzene sokmaları gerektiği vurgulanır. Başarıya adım adım gidilir. Sevilerek okunacak olan romanı herkese tavsiye ederiz. Kitap akıcı anlatımı ile eleştirmenleri de etkilemiştir.

 

Etiket: ,